Fundacja ORLEN ,,Zdrowie dla Płocka" edycja 2022

Film podsumowujący zrealizowaną inicjatywę

Podsumowanie projektu ,,Bieg po zdrowie- profilaktyka na starcie"

Bieg po zdrowie- startakiada!- Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Bieg po zdrowie- warsztaty jeździeckie - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Bieg po zdrowie- warsztaty ekologiczno- kulturalne w Grzybowie - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Dbamy o zdrowie z trenerem personalnym! - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Bieg po zdrowie nadal trwa- warsztaty w Manufakturze Herbaty - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Bieg po zdrowie- spotkanie z dietetykiem - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Rekrutacja do projektu ,,Bieg po zdrowie- profilaktyka na starcie!" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Grant ,,Zdrowie dla Płocka" przyznany! - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)