Fundacja ORLEN ,,Moje miejsce na Ziemi" IV edycja

Zakończenie projektu "Zdrowy powrót do przeszłości. Rusz się!" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Powrót do przeszłości- dzień zabaw z dawnych lat! - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Dzień Ziemi- wręczenie nagród zwycięzcom konkursu ,,Nasza planeta za 50 lat" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Nasza planeta za 50 lat" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

,,Moje miejsce na Ziemi"- mali artyści - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

,,Moje miejsce na Ziemi”- młodzi kreatywni - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Kolejne zajęcia w ramach projektu z Fundacji ORLEN! (naszabiblioteka.com)

Konkurs ,,Nasza planeta za 50 lat" wystartował! - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Powrót do przeszłości. Rusz się ! - Moje Miejsce na Ziemi - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Rusza rekrutacja do projektu ,, Zdrowy powrót do przeszłości. Rusz się! " - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Regulamin rekrutacji uczestników- projekt ,,Zdrowy powrót do przeszłości. Rusz się!" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)

Dofinansowanie z Fundacji Orlen w ramach projektu ,,Moje miejsce na Ziemi" - Gminna Biblioteka Publiczna w Gozdowie (naszabiblioteka.com)